Dlaczego warto pójść po pomoc do stylisty?

Dobry wygląd to oczywiście większa pewność siebie. Sami zapewne wiecie jak to jest – a potwierdzają to również przeprowadzane w tej dziedzinie badania. Pięknie się ubierzesz, stajesz przed lustrem i mówisz: Wow! Ekstra wyglądam! – idąc ulicą, czujesz się wręcz jak na wybiegu. Czemu więc nie czuć się tak częściej, a nie tylko „od święta”? Warto od specjalisty dowiedzieć się jaki tak naprawdę ma się typ figury i jaki rodzaj ubrań pasują do Ciebie najlepiej. Wcale nie jest łatwo ubrać się tak, by wyglądać naprawdę świetnie – czasami za długo sweter, zbyt krótka spódnica, kurtka źle dopasowana do figury… – możesz tego uniknąć, udając się po poradę do stylisty.

Wystarczą 2 do 4 spotkań w roku ze specjalistą, stylistą, by skompletować szafę na nadchodzący sezon. Jeśli zaś zdecydujesz się na stałą współpracę ze stylistką czy stylistą i lepiej się ze sobą poznacie to później nie musisz nawet wychodzić sam na zakupy – stylista wszystko załatwi za Ciebie.

To oczywiście wersja dla tych… lepiej zarabiających.

Ci zaś, którzy zarabiają trochę nieco ponad najniższą krajową, również mogą korzystać z porad stylistów – nie martwcie się, że nie będzie Was stać na takie spotkania. Nie nie… Wizyty u stylistów to już nie tylko spotkania dla najbogatszych.

Jeśli potrzebujesz zmiany, albo wybierasz się na jakieś bardzo ważne spotkanie (ślub, nowa wymarzona praca) – warto porozmawiać ze stylistą w co się ubrać by wyglądać naprawdę olśniewająco i pięknie!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *