Kluszkowce – Pensjonat Willa Szarotka – noclegi nad Czorsztynem

Wszyscy planujący w tym roku urlop na Podhalu, powinni zapoznać się z ofertą noclegów w Kluszkowcach w bardzo atrakcyjnym pensjonacie Willa Szarotka. Wielbicieli górskich wędrówek nie trzeba przekonywać o korzyściach urlopu w tym rejonie. Góry nie tylko dotleniają i działają kojąco na nasz organizm niewątpliwie również wyciszają nas i odstresowują. W czasie pieszych wycieczek po szlakach turystycznych lub własnych ścieżkach możemy pozostawić nasze problemy w domu i cieszyć się wspaniałymi widokami. W dodatku mamy tutaj mnóstwo atrakcji.

Nocleg w Kluszkowcach

Bardzo ważne jednak, aby w tym wszystkim wybrać idealne miejsce na na nocleg, które będzie znajdowało się w bliskiej odległości od wielu ciekawych atrakcji. W Kluszkowcach znajdziecie cieszący się pozytywnymi opiniami pensjonat Willę Szartoka. Obiekt ten organizuje wypoczynek nie tylko dla rodzin z dziećmi czy gości indywidualnych. Bardzo chętnie przyjeżdżają tutaj również zorganizowane grupy, takie jak zimowiska, zielone szkoły, obozy, kolonie czy zwyczajne wycieczki szkolne. Posiada on aż 75 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy lub cztero osobowych w zależności od naszych potrzeb.W dodatku na terenie pensjonatu również możemy przyjemnie spędzić czas. Jest tutaj bowiem taras widokowy, stylowa altana oraz kominek grillowy.

Atrakcje w Kluszkowcach i okolicy:

Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie, przełom Dunajca, Kościółek w Dębnie, szlaki górskie, Zalew Czorsztyński, Turbacz, obozy żeglarskie i narciarskie, wędkarstwo.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *