Medale, statuetki, podziękowania z grawerem

Potrzebujesz prezent bądź jakąś ciekawą formę podziękowania dla bliskiej Ci osoby, znajomego, szefa, nauczyciela? Nie wiesz jednak co było by odpowiednie i było formą pamiątki na długie lata, która nie będzie tylko kurzyć się gdzieś w szafie, ale będzie stała gdzieś „na widoku” w salonie, pokoju, biurze…? A może nie masz pomysłu na drobne upominki, albo medale dla dzieci ze szkoły, czy przedszkola, które za niedługo będą uczestniczyć w zawodach sportowych?

Znajdź w sieci stronę internetową firmy Graweo i zainspiruj się. Przejrzyj ich ofertę przykładową, a na pewno znajdziesz podpowiedź, co będzie dla Ciebie odpowiednie i jakiego graweru czy nadruku użyć na swojej pamiątce, statuetce, breloczku czy gadżetach do firmy.

Co posiada w swojej ofercie firma Graweo (http://graweo.com/)?

Między innymi:

-Różnego rodzaju opakowania prezentowe, np. skrzyneczki na wino czy wazoniki, bądź inną porcelanę, by mieć pewność, że ta się nie potłucze. Elementy wykonywane są z wysokiej jakości drewna.

-Szyldy i tabliczki różnego typu – na drzwi domu prywatnego, mieszkania, biura…

-Statuetki, Puchary i Medale z dowolnym grawerem czy na drukiem na każda okazję!

-Elementy grawerowane: breloczki hotelowe, podkładki, skrzynki, kasetki…

-Dyplomy i podziękowania – wykonane z plastiku, drewna – z dowolnym nadrukiem bądź grawerem, o dowolnym kształcie.

-Gadżety reklamowe z grawerem.

Co do zlecenia – ogranicza Was tylko i wyłącznie Wasza wyobraźnia. Firma zatrudnia bardzo doświadczonych pracowników, którzy do każdego zlecenia, zarówno tego ogromnego jak i malutkiego podchodzą bardzo indywidualnie, z wielką starannością. Zawsze możecie liczyć na pomoc fachowców, na ich podpowiedź czy wskazówkę, jak jeszcze lepiej wykonać projekt, który chcecie zrealizować. Wielkim udogodnieniem jest to, że firma posiada ogromny park maszyn, na których wykonują zlecenia, dzięki czemu realizują je szybko i bardzo dokładnie. Dzięki maszynom, można wykonać tysiąc a nawet milion takich samych, identycznych elementów – absolutnie niczym nie będą się od siebie różnić.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *