Salon kosmetyczny Oazapiekna.eu

Szukasz salonu kosmetycznego, w którym „zrobisz się na bóstwo” od stóp do głów? Nie masz czasu biegać osobno do fryzjera, kosmetyczki, czy do drogerii szukając odpowiednich kosmetyków dla siebie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Powstało bowiem miejsce, w którym zrobisz wszystko w jednym czasie, jednego dnia! Oaza piękna! (http://www.oazapiekna.eu/)

To salon okrzyknięty najlepszym salonem w Nowym Sączu – został laureatem konkursu.

W ofercie salonu znajdziesz takie usługi jak:

Makijaż permanentny, zabiegi kosmetyczne, pielęgnację ciała, fryzjera, likwidację cellulitu, zabiegi na stopy, masaże, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, stylizację paznokci, makijaże, włosy dopinki, przebijanie uszu oraz nosa, a także niechirurgiczny przeszczep włosów czy szkolenia różnego typu, nawet dla początkujących. To wspaniałe miejsce, w którym zrelaksujesz się, wypoczniesz i wyjdziesz młodsza/młodszy o kilka lat!

Salon ma również w swojej ofercie pakiety, które możesz ofiarować komuś w ramach prezentu – bądź też pakiety specjalnie przygotowane dla młodych par, które chcą wyjątkowo dobrze prezentować się tego najważniejszego dnia w ich życiu.

Znajdziecie tu pakiety: srebrny, złoty, ekskluzywny i dla samego Pana Młodego.

Oaza piękna zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych fachowców z każdej dziedziny.

Odwiedź ich stronę internetową, sprawdź pełną ofertę, aktualne promocje, a także opinie klientów, którzy już odwiedzili salon. Możesz również przejrzeć galerię prac, które do tej pory wykonali.

Każdy zasługuje na czas tylko dla siebie, na relaks w salonie piękna. To takie… jednodniowe SPA, na które każdego będzie stać i nigdzie daleko nie musi wyjeżdżać! Szkolenia kosmetyczne, które oferuje Oaza Piękna, kierowane są zarówno dla zaawansowanych osób jak i tych początkujących. Są kierowane do tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności, potrzebne zarówno w życiu zawodowym jak i tym prywatnym – w końcu każdy powinien potrafić o siebie zadbać w odpowiedni, profesjonalny sposób!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *