Wycinanie, frezowanie CNC w Warszawie

Termin ten zwykle używany jest w odniesieniu do obróbki materiałów za pomocą komputerowo sterowanych urządzeń takich jak frezarki, tokarki, elektrodrążarki. Obróbka CNC pozwala na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie złożonych kształtów.

Dzięki wykorzystaniu technologii komputerowej możliwe jest precyzyjne wycięcie drewna, sklejki, MDF’u, PCV spienionego, dibondu, plexi, PCV twardego, HIPS’u, Aluminium. Obrabiarki CNC stosowane były początkowo głównie w produkcji wielkoseryjnej i masowej. Miniaturyzacja urządzeń umożliwiła wykorzystanie procesu również na potrzeby zadań jednostkowych. W każdym większym mieście możemy skorzystać z usług firmy specjalizującej się w tego typu usługach. W Warszawie usługi wycinania CNC oferuje np. Wycinamy.to 

Przykładowe zastosowanie  maszyn CNC:

  • Przemysł lotniczy
  • Maszyny rolnicze i budowlane
  • Motoryzacja
  • Branża HVAC (inżynieria sanitarna)

Frezerskie centra obróbkowe służą przede wszystkim do frezowania głowicami wielopłytkowymi o średnicach do 300 mm, frezowania frezami palcowymi o średnicach 3-50mm, wiercenia wiertłami o średnicach 3-40mm, rozwiercania, pogłębiania, wytaczania, obróbki korpusów, form, tłoczników, wykrojników, matryc.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *